Menu podmiotowe
· Strona główna
· Administratorzy
· Automaty Biletowe
· Biuro Rzeczy Znalezionych
· Informacje niedostępne
· Informacje ogólne
· Instrukcja
· Konsultacje społeczne
· Kontakt
· Kontrole
· Majątek KZK GOP
· Oferty Pracy
· Opinie Regionalnej Izby Obrachunkowej
· Ponowne wykorzystanie informacji sektora publicznego
· Posiedzenia Zgromadzenia
· Redakcja BIP
· Rejestr zmian
· Schemat
· Skrzynka Podawcza
· Statut Związku
· Struktura Działania
· Taryfa
· Uchwały Zarządu
· Uchwały Zgromadzenia
· Władze KZK GOP
· Wykonanie planu finansowego
· Wyszukaj
· Założenia do planu finansowego
· Zamówienia Publiczne
  Wyszukiwarka


  Aktualnie ogląda:
24 gość (i)
  Twój adres IP
54.166.19.237
  Aktualny czas:
Zgromadzenie KZK GOP:

Przewodniczący Zgromadzenia: Zbigniew Podraza

Zastępcy Przewodniczącego Zgromadzenia: Gabriel Tobor, Zdzisław Banaś

Członkowie Zgromadzenia:
Łukasz Komoniewski (BĘDZIN),Krystian Grzesica (BIERUŃ), Arkadiusz Ziemba (BOBROWNIKI), Damian Bartyla, Mariusz Janas (BYTOM), Stanisław Jagoda (CHEŁM ŚLĄSKI), Zdzisław Moskal, Andrzej Kotala (CHORZÓW), Zbigniew Szaleniec (CZELADź), Zbigniew Podraza, Damian Rutkowski (DĄBROWA GÓRNICZA), Joachim Bargiel (GIERAŁTOWICE), Zygmunt Frankiewicz, Tadeusz Olejnik (GLIWICE), Jan Chwiędacz (IMIELIN), Marcin Krupa, Krystyna Siejna, Jacek Piwowarczuk (KATOWICE), Adam Rams (KNURÓW), Krsytyna Wróbel (LĘDZINY), Edward Lasok (MYSŁOWICE), Sława Umińska-Duraj (PIEKARY ŚLĄSKIE), Maciej Gogulla (PILCHOWICE), Tomasz Sadłoń (PSARY), Wacław Kęska (PYSKOWICE), Gabriel Tobor (RADZIONKÓW), Grażyna Dziedzic, Sławomir Ochliński(RUDA ŚLĄSKA), Rafał Piech (SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE), Zdzisław Banaś (SIEWIERZ), Rafał Adamczyk(SŁAWKÓW), Arkadiusz Chęciński, Adam Wolski, Wojciech Kulawiak (SOSNOWIEC), Marcin Stronczek (SOŚNICOWICE), Dawid Kostempski (ŚWIĘTOCHŁOWICE), Tomasz Szczerba (WOJKOWICE), Małgorzata Mańka Szulik, Krzysztof Partuś (ZABRZE)

Zarząd KZK GOP:

Przewodniczący Zarządu: Roman Urbańczyk

Zastępca Przewodniczącego Zarządu: Marek Kopel

Zastępca Przewodniczącego Zarządu: Marcin Krupa

Członkowie Zarządu:
Damian Bartyla, Arkadiusz Chęciński Zygmunt Frankiewicz, Andrzej Kotala, Małgorzata Mańka - Szulik, Adam Rams .


Biuro KZK GOP:

Dyrektor Biura: Roman Urbańczyk

Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju: Grzegorz Dydkowski

Z-ca Dyrektora ds. Finansowych: Marek Kopel

Z-ca Dyrektora ds. Przewozów: Krzysztof Sobański

Główny Księgowy Związku: Bartłomiej Gocek


Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej: Tomasz Szczerba

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej: Joachim Bargiel

Członek Komisji Rewizyjnej: Wacław Kęska

Członek Komisji Rewizyjnej: Zbigniew Szaleniec

Członek Komisji Rewizyjnej: Adam Wolski


Komisja Rozwoju:

Przewodniczący Komisji Rozwoju: Dawid Kostempski

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rozwoju: Sława Umińska-Duraj

Członek Komisji Rozwoju: Krzysztof Partuś

Członek Komisji Rozwoju: Grażyna Dziedzic

Członek Komisji Rozwoju: Wojciech Kulawiak

Członek Komisji Rozwoju: Mariusz Janas

Członek Komisji Rozwoju: Rafał Piech

Członek Komisji Rozwoju: Zdzisław Moskal


Opublikował: Jacek Kowolik

Osoba odpowiedzialna za treść: Grażyna Bogacz

Prawa autorskie © Biuletyn Informacji Publicznej KZK GOP Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowano: 01.03.2013 r.

Zmodyfikowano: 20.05.2015 r.





Tworzenie strony: 0.071 sekund